До уваги ВПО

Дата: 16.08.2022 14:45

Відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 169 від 27.07.2022 року внесено зміни до Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 року.

Просимо ВПО, які отримали довідки з травня 2022 року звіритись з переліком та написати заяву про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам в Управління ЦНАП Чопської міської ради. Якщо ви зареєстровані в березні-квітні 2022 року та отримували виплати, то нарахування коштів буде здійснюватись автоматично з серпня 2022 р.

Управління ЦНАП Чопської міської ради за адресою: м. Чоп, вул. Головна, 43