Як отримати доступні ліки в умовах воєнного стану?

Дата: 19.08.2022 10:56

Отримати препарати за програмою «Доступні ліки» ще простіше. Адже Уряд спростив доступ до програми в умовах війни.

- Отримати рецепт можна у будь-якого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Декларація не обов'язкова.

- Рецепт на «Доступні ліки» можна отримати як в електронному, так і в паперовому вигляді.

- Сімейний лікар може виписати рецепт на ліки проти бронхіальної астми, діабету ІІ типу, серцево-судинних захворювань. А також на ліки при нецукровому діабеті та інсулін, якщо раніше пацієнт отримав план лікування у ендокринолога.

- Рецепти на ліки при розладах психіки та поведінки виписує психіатр. На препарати для лікування епілепсії — психіатр або невролог. А також сімейний лікар, якщо є план лікування і первинне призначення від лікаря-спеціаліста.