Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2022 09:25

Шановні мешканці та гості громади!

Щиро вітаємо Вас із Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

31 рік українці творять свою історію в незалежній Україні. І прапор як один із атрибутів державності став символом єднання нації, адже саме з синьо-жовтим стягом виступали справжні патріоти нашої Батьківщини, котрі прагнули незалежності своєї країни та волі власному народу.

І цьогоріч День Незалежності — це свято, яке символізує незламність нашої нації, її прагнення відстояти свою Батьківщину, захисти суверенітет і власні цінності. Українці боряться за весь демократичний світ із рашиською навалою, українці демонструють свою одвічні жагу та прагнення до незалежності.

Ми низько вклоняємося перед пам’яттю тих, хто став жертвою ворога у прагненні нас зламати.

І ми низько вклоняємося усім, хто своїми силами, своїм здоров’я та життям відстоює нашу волю, нашу свободу, наше прагнення нікому та ніколи не коритися.

Шановні мешканці Чопської міської територіальної громади! Шановні гості! З нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України дозвольте побажати Вам Миру. Нехай на нашій землі знову запанує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогонь надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Слава Україні!

Слава Героям!