Актуальне

09 Серпня, 2023 р., 17:05
ТОВ «Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів» проводить постійний набір на навчання  (професійна підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації) робітниківі ІТП на курсах з відривом та без відриву від виробництва на 2023 рік.
07 Серпня, 2023 р., 14:20
Вирощування картоплі – справа з нелегких. Бульбі загрожують понад 60 видів шкідників і переносників вірусів, та близько 80 видів хвороб. Від їх дії страждають надземні частини рослин та їх коріння, різко знижується врожайність, при великій численності шкідників може бути знищений весь урожай. Щоб отримувати стабільно високі врожаї та якісні плоди, господарствам варто проводити комплекс заходів, спрямованих на профілактику та боротьбу зі шкідниками картопляного бадилля та бульб.
04 Серпня, 2023 р., 11:52
1 серпня 2023 року Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
02 Серпня, 2023 р., 17:43
Тепер, щоб змінити місце проживання, не треба стояти в чергах, збирати документи, ходити до ЦНАПів та чекати кілька днів. Робите лічені кліки в Дії — і статус у реєстрі змінюється автоматично, а ви економите свій час та нервові клітини.