Комунальний заклад “Публічна бібліотека Чопської міської територіальної громади”

Комунальний заклад створено відповідно до рішення 3 засідання 2 сесії восьмого скликання від 29 січня 2021 року №70 “Про створення комунального закладу «Публічна бібліотека Чопської  міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області» на базі Чопської міської дитячої бібліотеки комунальний заклад «Публічна бібліотека Чопської  міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області», яка у своїй структурі матиме відокремлені структурні підрозділи-філії:

-  Есенська бібліотека-філія;

-  Соловківська бібліотека-філія;

-  Соломонівська бібліотека-філія.

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №21 “Про внесення змін до рішення третього засідання другої сесії восьмого скликання Чопської міської ради від 29 січня 2021 року № 70 «Про створення комунального закладу «Публічна бібліотека Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області»” Чопську міську дитячу бібліотеку Чопської міської ради Закарпатської області перейменовано на комунальний заклад «Публічна бібліотека  Чопської  міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області», який у своїй структурі має відокремлені структурні підрозділи-філії:

-  Есенську бібліотеку-філію;

-  Соловківську бібліотеку-філію;

-  Соломонівську бібліотеку-філію.

В.о. директора КЗ: Шеба Христина Юріївна
Адреса: м.Чоп, вул.Головна, 37

Завідувач Есенської бібліотеки-філії: Сабов Тиберій Тиберійович

Завідувач Соловківської бібліотеки-філії

Завідувач Соломонівської бібліотеки-філії: Береш Аґіца Василівна

16 Серпня, 2021 р., 14:45
ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням 3 сесії 8 скликання Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області від 02.03.2021р. № 21
16 Серпня, 2021 р., 14:44
ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням 2 сесії 8 скликання Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області, третє засідання від 29.01.2021р. № 70
16 Серпня, 2021 р., 14:43
16 Серпня, 2021 р., 14:42
ЗАТВЕРДЖЕНО  рішенням 2 сесії 8 скликання Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області, третє засідання від 29.01.2021р. № 70