Керуючий справами

Сергієнко Вікторія Юріївна

Графік прийому громадян

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету:

забезпечує якісне, своєчасне виконання завдань з питань, що належать до його компетенції, ефективну взаємодію між структурними підрозділами виконавчого комітету Чопської міської ради, виконавчими органами ради, підвідомчими підприємствами, установами, організаціями.

здійснює організаційне, правове, матеріально-технічне, господарське забезпечення діяльності виконавчого комітету Чопської міської ради.

вносить пропозиції Чопському міському голові щодо структури та штатного розпису виконавчого комітету Чопської міської ради.

організовує підготовку засідань та нарад виконавчого комітету Чопської міської ради.

забезпечує підготовку та виконання планів роботи виконавчого комітету Чопської міської ради, формування планів засідань виконавчого комітету ради, контролює редагування, реєстрацію та випуск розпорядчих документів міського голови Чопської міської ради, виконавчого комітету Чопської міської ради та їх своєчасне розсилання адресатам.

контролює виконання рішень виконавчого комітету Чопської міської ради, розпоряджень Чопського міського голови, регламенту роботи виконавчого комітету Чопської міської ради.

забезпечує відповідність чинному законодавству проектів рішень виконавчого комітету Чопської міської ради, дотримання порядку роботи з документами.

подає рішення виконавчого комітету Чопської міської ради та Чопського міського голови, що підлягають державній реєстрації, до органів, що проводять відповідну реєстрацію.

організовує та контролює розроблення інструктивних матеріалів з діловодства, вдосконалення форм і методів обробки документів, впровадження комплексної автоматизації у діловодстві.

здійснює методичне керівництво та контроль за веденням діловодства в структурних підрозділах виконавчого комітету Чопської міської ради, спрямовує роботу з цього питання у виконавчих органах ради, підвідомчих підприємствах, установах, організаціях.

забезпечує розроблення зведеної номенклатури справ, формування централізованого архіву.

аналізує та контролює стан матеріально-технічного забезпечення виконавчого комітету Чопської міської ради.

забезпечує гласність у роботі виконавчого комітету Чопської міської ради.

здійснює розробку проектів кошторису адміністративно-господарських витрат та вносить відповідні пропозиції керівництву Чопської міської ради, бере участь у контролі за виконанням кошторисів адміністративно-господарських витрат.

контролює стан трудової та виконавської дисципліни у Чопської міської ради.

у межах наданих повноважень організовує ділове листування з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з питань, що належать до його компетенції.

здійснює особистий прийом громадян з питань, що стосуються діяльності виконавчого комітету Чопської міської ради, та вживає заходів щодо своєчасного розгляду їх пропозицій, заяв, скарг.

виконує інші повноваження, які доручено заступнику міського голови розпорядженням, дорученням, накладанням резолюції на відповідному листі чи документі Чопським міським головою Ужгородського району Закарпатської області.

Координує роботу (погоджує відпустки, відрядження, відгули працівників, розроблені підзвітними структурними підрозділами проекти рішень Чопської міської ради та її виконавчого комітету, доручень та розпоряджень Чопського міського голови): Загальний відділ, Організаційний відділ (в частині, яка стосується діяльності виконавчого комітету Чопської міської ради).

Приймає безпосередню участь у написанні листів, доповідних записок, проектів розпоряджень та доручень Чопського міського голови, програм, розробленні проектів рішень Чопської міської ради та її виконавчого комітету інших документів, які стосуються діяльності структурних підрозділів, яких координує керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.