Чопська міська рада
Закарпатська область, Ужгородський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Положення про відділ державної реєстрації нерухомості, бізнесу та реєстрації місця проживання

Додаток № 4
до рішення 43 сесії 7 скликання
Чопської міської ради
від 03.10.2019 року № 27

 

Положення
про відділ державної реєстрації нерухомості, бізнесу та реєстрації місця проживання Управління Центр надання адміністративних послуг
Чопської міської ради

 I. Загальні положення

1.1. Відділ державної реєстрації нерухомості, бізнесу та реєстрації місця проживання (надалі – Відділ ДРН Б та РМП) є структурним підрозділом Управління Центру надання адміністративних послуг Чопської міської ради (надалі – Управління ЦНАП).

1.2. Відділ підпорядковується начальнику Управління ЦНАП, який здійснює координацію діяльності відділу через начальника Відділу ДРН Б та РМП.

1.3. Відділ ДРН Б та РМП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови Чопської міської ради, положенням про Управління ЦНАП, а також цим Положенням.

 IIОсновні завдання та повноваження Відділу ДРН Б та РМП Управління ЦНАП.

2.1. Основними завданнями відділу ДРН Б та РМП є забезпечення реалізації державної політики у сфері:

- державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, визначених Законом України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» ;

- державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців визначеним Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»;

- державної реєстрації місця проживання визначеним Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

2.2. У межах своєї компетенції Відділ ДРН Б та РМП здійснює повноваження щодо реєстрації нерухомого майна, а саме:

- здійснює державну реєстрації речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону;

- здійснює формування та ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

- забезпечує взяття та облік безхазяйного нерухомого майна відповідно до Закону;

- здійснює заходи щодо підвищення ефективності роботи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

- забезпечує прийом та видачу документів, пов’язаних з проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, взяттям та облік безхазяйного нерухомого майна, наданням інформації з Державного реєстру прав;

- встановлює відповідність заявлених прав і поданих документів вимогам законодавства, а також відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

- здійснює формування та ведення реєстраційних справ.

2.3. У межах своєї компетенції Відділ ДРН Б та РМП здійснює повноваження щодо реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме:

  – здійснення державної реєстрації та проведення інших реєстраційних юридичних осіб, а також фізичних осіб – підприємців;

  – вдосконалення системи державної реєстрації, яка сприяє розвитку і веденню бізнесу на території міста;

- ведення Єдиного державного реєстру та надання відомостей з нього;

- внесення до Єдиного державного реєстру відомостей на підставі судових рішень;

 – інші реєстраційні дії відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

2.4. У межах своєї компетенції Відділ ДРН Б та РМП здійснює повноваження щодо реєстрації місця проживання, а саме:

- здійснює реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб, веде відповідні реєстраційні обліки у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

- здійснює обмін відомостями між Реєстрами різних територіальних громад для реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання особи у разі її вибуття з однієї адміністративно-територіальної одиниці та прибуття до іншої адміністративно-територіальної одиниці в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

- забезпечує передачу інформації та/або внесення у встановленому чинним законодавством порядку відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб до Єдиного державного демографічного реєстру;

- вчиняє інші реєстраційні дії передбачені Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

 2.5. Отримує в установленому порядку від державних органів, інших виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

2.6. В межах своєї компетенції проводить розробку та експертизу нормативно-правих актів (проектів рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови).

2.7. Приймає участь у проведенні нарад, семінарів, навчань, інших заходів з питань, що відносяться до компетенції Відділу.

3.8. Виконує інші функції, що випливають з покладених на нього завдань.

 III. Права Відділу ДРН Б та РМП Управління ЦНАП

3.1. Відділ ДРН Б та РМП під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями, а також іншими відділами Управління ЦНАП.

3.2. Безоплатно отримує від суб’єктів надання адміністративних та дозвільних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку.

3.3. Отримує відомості з баз даних центральних органів виконавчої влади для належного надання реєстраційних послуг.

3.4.  Права та обов’язки працівників Відділу ДРН Б та РМП регулюються Кодексом законів про працю України, Положенням про Управління ЦНАП, цим Положенням, правилами внутрішнього трудового розпорядку, Посадовими інструкціями працівників Відділу ДРН Б та РМП.

 IV. Структура Відділу ДРН Б та РМП Управління ЦНАП

4.1. Структура і чисельність Відділу ДРН Б та РМП визначаються затвердженою у встановленому порядку організаційною структурою Управління ЦНАП Чопської міської ради та її штатним розписом.

4.2. Очолює Відділ ДРН Б та РМП і здійснює керівництво роботою начальник відділу, який призначається на посаду і звільняється з посади розпорядженням голови Чопської міської ради за погодженням і поданням начальника Управління ЦНАП.

4.3. Начальник  Відділу ДРН Б та РМП:

- здійснює керівництво відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці працівників;

- планує роботу Відділу ДРН Б та РМП, вносить пропозиції щодо формування планів роботи Управління ЦНАП;

- вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Відділу ДРН Б та РМП;

- звітує перед начальником Управління ЦНАП про виконання покладених на Відділ ДРН Б та РМП завдань;

- представляє інтереси Відділу ДРН Б та РМП у взаєминах з іншими структурними підрозділами Управління ЦНАП, міської ради, територіальними органами виконавчої влади, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

- видає у межах своїх повноважень розпорядчі документи, організовує та контролює їх виконання;

- організовує діяльність відділу, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи Управління ЦНАП;

- забезпечує дотримання працівниками Відділу ДРН Б та РМП правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

- скликає в установленому порядку наради, проводить семінари та конференції з питань, що належать до компетенції Відділу ДРН Б та РМП;

- організовує інформаційне забезпечення роботи Відділу ДРН Б та РМП, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів.

- сприяє створенню належних умов праці у Відділі ДРН Б та РМП, вносить пропозиції начальнику Управління ЦНАП щодо матеріально-технічного забезпечення відділу.

- планує роботу та вносить пропозиції щодо формування планів роботи Відділу ДРН Б та РМП.

- проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Відділу ДРН Б та РМП.

- здійснює інші повноваження, визначені законодавством України.

 V. Заключні положення

5.1. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності Відділу державної реєстрації нерухомості, бізнесу та реєстрації місця проживання здійснюється за рахунок державного та місцевого бюджет в межах коштів передбачених на загальне утримання Управління ЦНАП.

5.2. Контроль за діяльністю Відділу державної реєстрації нерухомості, бізнесу та реєстрації місця проживання здійснює начальник Управління ЦНАП.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь