Депутатський корпус

№ п/п  Прізвище, ім’я,
по-батькові
Посада Партійність Якою партією висувався
1. Балінт Евеліна Миклошівна Медична сестра Безпартійна “КМКС” Партія угорців України
2. Балог Оскар Оскарович Фінансовий директор Член “КМКС” Партії угорців України “КМКС” Партія угорців України
3. Вакаров Микола Миколайович Настоятель храму; психолог Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
4. Гецянин Іван Васильович - Безпартійний Політична партія “Сила і Честь”
5. Глусь Ігор Іванович Приватний підприємець Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”
 6.  Голубка Василь Васильович Контролер групи інспектування Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ”
7.
8. Єськін Ігор Вячеславович Заступник завідуючого кафедри КВП УжНУ Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
9. Кметик Тетяна Миколаївна Заступник директора Безпартійна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
10. Король Юрій Юрійович Начальник митного поста “Павлово” Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
11. Курин Віктор Михайлович Начальник відділу охорони здоров’я Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ”
12. Кучирка Роман Миколайович Приватний підприємець Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13. Мага Василь Васильович Директор Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ”
14. Маломка Олександр Олександрович Директор Безпартійний Демократична партія угорців України
15. Маломка Олександр Олександрович - Безпартійний Демократична партія угорців України
16. Мартинов Георгій Костянтинович Юрисконсульт Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
17.
18. Плиска Валентина Петрівна - Безпартійна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”
19. Сабов Тиберій Тиберійович Керівник Безпартійний Демократична партія угорців України
20. Сігайов Віктор Дмитрович Вчитель Член Політичної партії “Сила і Честь” Політична партія “Сила і Честь”
21. Товт Іштван Сергійович Депутат Чопської міської ради Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
22. Фелдій Владислав Іванович Комерційний директор Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”
23. Ферков Бейла Войтехович - Безпартійний “КМКС” Партія угорців України
24. Цар Галина Василівна Секрета міської ради Безпартійна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
25. Цекус Аттіла Олександрович - Безпартійний ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
26. Югас Микола Людвигович Єгер Безпартійний “КМКС” Партія угорців України