Підприємцям

19 Червня, 2024 р., 16:34
Облдержадміністрація оголошує конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі для підприємців – ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 – 2024 роки.
10 Травня, 2024 р., 09:26
Доводимо до відома, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 18 квітня 2024 року №440 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету у 2024 році, передбачених на виконання заходів Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2021 – 2025 роки, зареєстрованим у Західному міжрегіональному управлінні Міністрества юстиції 24 квітня 2024 року за №60/550.