Червонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

У 1937 році була заснована початкова школа. перші вчителі Токар І.І., Йордан О., Бушко І.В., Галаган Г.М. Перший директор восьмирічної школи Феделеш Юрій Андрійович. Директорами школи були: Зозуля М.В., Кочмар І.М., Суходольський В.М., Желем Л.М., Васльєв О.Ю.

У 1992 році школа була реорганізовано у повну середню школу. Директором школи була Вучкан Олена Костянтинівна.

Навчання ведеться українською мовою.
Кількість працівників школи складає – 30 осіб.
З них педагогічних працівників –  21:
•    Відмінник освіти України – 1
•    Старший вчитель – 7
•    Вчитель вищої категорії – 11
•    Вчитель ІІ категорії – 2
•    Спеціаліст – 8
Проблемне питання школи: “Кожному уроку – високу ефективність, творчий пошук, нові сучасні методи навчання”.

У школі є бібліотека та  8 навчальних кабінетів (інформатики, німецької мови, історії, української мови та літератури, світової літератури, Захисту Вітчизни, початкових класів).

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №18 “Про перейменування закладів освіти Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження їх Статутів у новій редакції” ЗОШ перейменовано на Червонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Директор: Кемінь Ольга Михайлівна
Адреса: с.Червоне, вул.Шкільна, 30
тел. 71-55-76

16 Серпня, 2021 р., 11:57