Петрівська початкова школа

Школа заснована у 1950 році та пройшла декілька етапів реорганізації. На початку свого існування школа була семирічною. Згодом стала восьмирічною. У 1976 році восьмирічну школу було реорганізовано у початкову школу і дитячий садок, які зараз знаходяться у одній будівлі. Навчання у школі ведеться українською мовою.

Кількість працівників у закладі – 4.

З них педагогів –3, обслуговуючого персоналу – 1.

Серед педагогічних працівників за категоріями та званнями:

«учитель-спеціаліст» – 2

«учитель» – 1

Школа працює над проблемою: «Формування навичок роботи з текстовою інформацією у молодших школярів».

Робота спрямована на формування інформаційної культури учня, враховуючи зміст і завдання кожного навчального предмета. Вона підвищує як навчальну так і пізнавальну активність учнів.

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №18 “Про перейменування закладів освіти Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області та затвердження їх Статутів у новій редакції” КЗ перейменований на Петрівську початкову школу Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Директор: Прошак Наташа Михайлівна
Адреса: с.Петрівка, вул. без назви

16 Серпня, 2021 р., 11:23
 ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням 3 сесії 8 скликання Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області від 02.03. 2021 р.  № 18