Дорогі друзі!

Я радий вітати Вас на вебсайті Чопської міської ради! Сподіваюся Вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашої прекрасної громади, яку Ви можете знайти на сторінках нашого сайту. Висловлюю надію, що Ви обов’язково знайдете корисну інформацію, яка допоможе Вам у Вашій діяльності чи формуванні громадської позиції. Сайт міської ради створений для забезпечення прозорості та відкритості роботи міської ради та її виконавчих органів.

Ми щиро сподіваємося на співпрацю з Вами! Чоп унікальне і своєрідне місто. Тут переплелися сива давнина і сьогодення. Це найзахідніше місто в Україні, яке образно називають “ворота до Європи”. Одночасно Чоп — найменше в Україні місто обласного підпорядкування.

У 2020 році до Чопа долучилися ще 7 населених пунктів, які спільно утворили Чопську міську територіальну громаду: села Есень, Петрівка, Соловка, Соломоново, Тисаашвань, Тисауйфалу, Червоне.

Наша громада має надзвичайно вигідне географічне положення і розвинену транспортну інфраструктуру. Через Чопську МТГ проходять важливі транс’європейські залізничні та автомобільні магістралі, а в перспективі і водні. Основу економіки складають установи залізниці та підприємства, які працюють на території нашої громади. Чопська міська територіальна громада має потужний економічний потенціал та перспективу на майбутнє.

Міська влада наполегливо працює над залученням інвестицій в економіку громади, створенні спільних підприємств, взаємовигідного співробітництва. Ми запрошуємо до ділової розмови вітчизняних й іноземних підприємців, інвесторів. Міська влада обіцяє допомогу і підтримку тим, хто хоче працювати на території громади, створювати найсприятливіші умови для ділового партнерства.

Чопська міська рада завжди рада добрим друзям і готова до плідної співпраці!

Автобіографія

Радники міського голови