Автобіографія Філіпа В.В.

Я, Філіп Володимир Володимирович, народився 05 березня 1987 року в селі Червоне Закарпатської області.

Громадянин України.

З1994 р. по 2004 р. навчався у ЗОШ I-IIIтступенів, с.Червоне Закарпатської області.

З 2004 по 2005 рр. навчався у Вищому професійному училищі № 52 м.Львів, де здобув кваліфікацію помічника машиніста. Після закінчення навчання влаштувався на роботу в Локомотивне депо Чоп помічником машиніста, де працював до 2012 року.

З 2005 по 2006 рр. проходив строкову військову службу в Державній прикордонній службі України.

З 2007 по 2013 рр. навчався в Українській державній академії залізничного транспорту, м.Харків, де отримав повну вищу освіту та здобув кваліфікацію інженера-механіка.

Склад сім’ї:

Дружина, Філіп Людмила Василівна, головний державний інспектор митного поста “Чоп-Залізничний” Закарпатської митниці Держмитслужби; син, Філіп Андрій Володимирович, донька, Філіп Єлизавета Володимирівна.

Безпартійний.