Бердянський Олег Ігорович (посмертно)

Удостоєний звання “Почесний громадянин міста Чоп” відповідно до рішення 34 сесії VIІI скликання від 26 травня 2023 року № 1 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп» за сумлінне служіння Україні, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Бердянський Олег Ігорович народився 21 вересня 2000 року у місті Чоп. Закінчивши Чопську ЗОШ, вступив до Ужгородського національного університету, в якому здобув професію за спеціальністю «Інформаційні технології», за кваліфікацією «Системний аналіз», у 2021 році.

Із шкільних років Олег мріяв піти по стопам рідного батька і бути прикордонником. Олег гордився Вірністю та Патріотизмом свого батька, і після закінчення університету, без вагань у вересні 2021 року розпочав військову службу за контрактом у Чопському прикордонному загоні. У 2022 році пройшов підготовку та у рамках ротації разом із побратимами прибув для виконання бойових завдань в м. Бахмут Донецької області. Підрозділ, в якому ніс службу Олег, із честю та відданістю виконував бойові завдання по обороні м. Бахмута.

Олег був позитивний, веселий, вірний товариш, а найбільшою його характерною рисою було те, що він Вірний Патріот своїй Батьківщині з дитинства.  Разом із побратимами давав гідну відсіч російському агресору. Загинув 4 квітня 2023 року, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.