Богачук Іл’я Валерійович (посмертно)

Фото без описуУдостоєний звання “Почесний громадянин міста Чоп” відповідно до рішення 42 сесії VIІI скликання від 13 грудня 2023 року № 1 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп» за сумлінне служіння Україні, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Народився Іл’я Валерійович Богачук 21 липня 1998 року у місті Чоп. Навчався у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, яку закінчив у 2015 році.

Із липня 2019 року долучився до лав Державної прикордонної служби України. Проходив службу у підрозділах Луцького, Краматорського та Сумського прикордонних загонів. У складі відділу прикордонної служби «Мар’їнка» став на оборону нашої держави під час повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Іл’я був сміливим, мужнім і відважним, завжди дисциплінованим і відповідальним, із честю та відданістю виконував бойові завдання по обороні своєї країни. Загинув 2 жовтня 2023 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога, у районі населеного пункту Мар’їнка Сватівського району Луганської області.