Гербін Микола Валентинович (посмертно)

Фото без описуУдостоєний звання “Почесний громадянин міста Чоп” відповідно до рішення 25 сесії VIІI скликання від 15 вересня 2022 року № 10 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп» за сумлінне служіння Україні, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Гербін Микола  Валентинович, народився 9 березня 1988 року в селищі Тукан Бєлорєцького району Башкортостану. У 1995 році пішов до 1-го класу. Після закінчення школи проходив строкову службу у м. Харків, військова частина 3005, де у 2008 році підписав контракт в Державній прикордонній службі України. У подальшому був переведений до Чопського прикордонного загону. Із 2009 року впродовж наступних 10-ти років Микола проходив службу у підрозділах  Чопського прикордонного загону.

6 серпня 2011 року одружився. У період з 2014-2015 роках знаходився у зоні АТО м. Донецьк. 29 травня 2015 року  Микола  став батьком доньки Ангеліни.

У 2019 році був переведений у підрозділ швидкого реагування у  складі Кінологічного навчального центру.

Останнім місцем проходження служби для Миколи Гербіна став Донецький прикордонний загін. Героїчно загинув 20 березня 2022 року у районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області в бою з російськими окупантами.

Був щирою та доброзичливою людиною, гарним батьком та надійним другом.