Іваньо Марія Миколаївна

Фото без описуУдостоєна звання “Почесний громадянин міста Чоп” відповідно до рішення 45 сесії VIІI скликання від 10 квітня 2024 року № 1 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп» За особистий внесок у соціально-культурний розвиток міста Чоп, вагомий внесок у розвиток освіти в місті, активну громадську та волонтерську діяльність.

Іваньо Марія Миколаївна народилася 7 березня 1938 року  у селі Страбичово Мукачівського району Закарпатської області.

У 1952 році закінчила семирічку в рідному селі. Середню освіту здобула в Мукачівській СШ №2 ім. Т. Шевченка, а вищу – в Ужгородському державному університеті за спеціальністю: філолог, вчитель української мови і літератури.

Свою педагогічну діяльність розпочала у селі Квасове Берегівського району, де працювала піонервожатою в семирічній місцевій школі, згодом – в середній школі села Свобода.

Із 1969 року працювала вчителем української мови і літератури, заступником директора з навчально-виховної роботи у початковій школі Чопської середньої школи №1.

Упродовж 24 років роботи на педагогічній ниві Марія Миколаївна зарекомендувала себе як талановитий і відповідальний педагог, хороший керівник, мудрий порадник. Її з вдячністю згадують випускники школи і колеги по роботі. Чесна, справедлива, добра людина.

У 1993 році вийшла  на заслужений відпочинок.

Марія Миколаївна брала активну участь у Помаранчевій революції. Користується великим авторитетом серед мешканців нашого міста.

За покликом серця з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України займається волонтерською діяльністю, самовіддано допомагає нашим військовим на передовій.