Автобіографія Кертеса З. З.

Я, Кертес Золтан Золтанович. Громадянин України.

Народився у м. Ужгороді 20 квітня 1962р.

З 1969-1977 рр. навчався у Соломоновської восьмирічній школі.

З 1977-1979 рр. навчався у Чопської середньої школі №2 з угорською мовою навчання.

З 1979-1981 рр. навчався у Кіровоградському технічному училище №1, у який закінчив повний курс за професією радіомеханік по обслуговуванню і ремонту радіотелевізійної апаратури.

З 1998-2004 рр. навчався на заочній формі навчання у Міжрегіональному Академії управління персоналом, який закінчив за спеціальністю «Менеджмент організацій», магістр управління бізнесом.

Моя трудова діяльність:

1981-1982 р. радіомеханік, Чопське ательє Закарпатського об’єднання «Облпобутрадіотехніка».

1982-1984 р. служба в лавах Радянської Армії.

1984-1985 р. Електромеханік радіозв’язку, контрольно-вимірювального пункту ШЧ-10 м. Чоп, Львівській залізниці.

1985-2012 р. працював на Чопської митниці, на посадах від інспектора до начальника відділу, 19.10.2012р. звільнений із займаний посади за угодою сторін.

2014-2015 р. член фермерського господарства  «Колос МЗ».

На теперішній час тимчасово не працюю.

Громадська діяльність:

2006-2010 р. депутат Соломонівської сільської ради.

2010-2015 р. депутат Закарпатської обласної Ради VI скликання.

З 2015 року по теперішній час член виконавчого комітету Соломонівської сільської ради.

Член Демократичної партії угорців України.

Одружений: дружина – Кертес Жужанна Яношівна, син – Кертес Денеш Золтанович, син – Кертес Золтан Золтанович.

Я до кримінальної відповідальності не притягувався, судимості не маю.