Ляльо Віталій Миколайович (посмертно)

Фото без описуУдостоєний звання “Почесний громадянин міста Чоп” відповідно до рішення 25 сесії VIІI скликання від 15 вересня 2022 року № 10 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп» за сумлінне служіння Україні, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Cтарший лейтенант Ляльо Віталій Миколайович народився 31 жовтня 1966 року в м. Чоп. У 1983 році закінчив Чопську середню школу №1. У 1985 році вступив у Єйське вище військово-авіаційне училище, яке закінчив у 1989 році.

У 1987 році одружився на Федоровій Тетяні Владиславівні. У 1988 році народився син Олександр. У 1998 році народився син Анатолій.

Після закінчення училища служив у авіаційному полку міста Чирчик. Із 1993 року працював у Чопській митниці. Із 1997 року був приватним підприємцем, директором СТО «Драйвер».

Із 2007 року Ляльо Віталій Миколайович вів активну громадянську діяльність та був членом Виконавчого комітету Чопської міської ради.

28 лютого 2022 року пішов на фронт, де був призначений командиром 3 розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А3719. Загинув 4 вересня 2022 року під час виконання розвідувальних завдань при відсічі збройної агресії російської федерації у Миколаївській області.

Був відкритою, щирою людиною, гарним товаришем та другом.