Службою у справах дітей проведено рейд із метою виявлення бездоглядних дітей (ФОТО)

Дата: 21.07.2021 08:37

Відповідно до спільного наказу ССД Закарпатської ОДА та Головного управління Національної поліції Закарпатської області Службою у справах дітей міської ради разом із представниками правоохоронних органів проведено профілактичний рейд із метою виявлення бездоглядних дітей на території Чопської МТГ. Сьогодні, 20 липня, під час рейду виявлено неповнолітніх дітей із матір’ю з села Баркасово, які займалися жебракуванням на території ринку та біля магазину «Лечо». Із ними проведено профілактичну бесіду, з’ясовано причини їх жебракування та притягнуто до адміністративної відповідальністю за ст. 184 КУпАП. У разі повторного виявлення дітей, їх буде доставлено до притулку. Відповідним службам, по місцю походження дітей, буде скеровано листи щодо вжиття заходів до батьків, мешканців їх громад.