У міській раді обговорили питання закінчення розслідування гострих професійних захворювань серед медичних працівників (ФОТО)

Дата: 29.07.2021 11:21

Сьогодні, 29 липня, у Чопській міській раді відбулося зустріч міського голови Валерія Самардака зі страховим експертом з охорони праці Ужгородського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Сергієм Дутовим. До обговорення долучилися заступник міського голови Ігор Гіжан і начальник відділу охорони здоров’я Віктор Курин. Під час зустрічі було розглянуто питання закінчення розслідування гострих професійних захворювань, які сталися серед медичних працівників у період 2020-2021 років у комунальному некомерційному закладі "Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги" (в.о. головного лікаря Марина Станко) та у комунальному некомерційному закладі "Чопська міська лікарня" (Т.в.о. головного лікаря Світлана Ілюшина). По завершенню обговорення міський голова гостро поставив питання закрити ці розслідування у найкоротший термін та скласти відповідні акти щодо них. Контроль за виконання цього питання було покладено на начальника відділу охорони здоров’я.