Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та економічного розвитку

Дата: 12.08.2021 08:36

Учора, 11 серпня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку в онлайн-режимі. Депутати заслухали та рекомендували внести до міського бюджету Чопської міської територіальної громади на 2021 рік за рахунок субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах по об’єкту “Капітальний ремонт з улаштуванням твердого покриття вул. Петефі в с. Тисаашвань” у розмірі 1 331 000 грн. (відповідно до рішення третьої сесії VIІI скликання Закарпатської обласної ради від 29.07.2021 року №311 “Про внесення змін до рішення обласної ради 17.12.2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 25.02.2021, 20.05.2021)”).