У міській раді засідала комісія з питань погашення заборгованості та робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (ФОТО)

Дата: 18.08.2021 11:08

Учора, 17 серпня, у Чопській міській раді відбулося спільне засідання комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На порядок денний виносилися наступні питання:

1. Розгляд питання щодо податкового боргу на території Чопської міської територіальної громади.

2. Врегулювання спірних питань в частині повноважень ОМС та податкових органів в частині нарахування, контролю та стягнення податкових зобов’язань.

3. Різне

Було прийнято рішення звернутися до ГУ ДПС у Закарпатській області із питанням правильності нарахувань відносно земельного податку, насамперед, де це стосується комерційної діяльності та оподаткування майна і продовжувати інформаційну роботу щодо необхідності дотримання норм трудового законодавства.

Нагадуємо, що мінімальний страховий стаж, необхідний для призначення пенсій у 2021 році становить 28 років, який щороку збільшуватиметься, і у 2028 році становитиме 35 років. Періоди, за які не сплачено єдиний соціальний внесок, до страхового стажу не зараховуються.