Повідомлення від представників громадської організації Школа «Академія новітніх технологій «Хеврон», які реалізують соціальний проєкт для сиріт та молоді з групи ризику

Дата: 19.08.2021 11:03

Хеврон ІТ академія – це громадська організація яка пропонує безкоштовну дворічну навчальну програму, спрямовану на соціальну адаптацію сиріт та молоді з групи ризику  та дає їм можливість отримати практичні знання в ІТ сфері.

ГО Школа «Академія новітніх технологій «Хеврон» забезпечує своїх студентів проживанням, харчуванням, соціальним супроводом, влаштовує практику в ІТ компаніях та допомагає з працевлаштуванням дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей воїнів АТО, внутрішньо переселені особи та молодь, яка опинилась у інших складних життєвих обставинах віком від 18 років.

Особи вищезазначеної цільової категорії, які виявили бажання бути зарахованими на навчання до Хеврон ІТ академії можуть отримати  додаткову інформацію  за наступними посиланнями:

Сайт для ознайомлення.

Сторінка в фб: https://www.facebook.com/IT.Academy.Hebron Відео:

За детальнішою інформацією звертайтеся до менеджера із зв’язків у Хеврон ІТ Академії – Галини Бурко, тел.: +38 (050) 820 23 19.

У разі  зарахування  на навчання   прохання  повідомити Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради (м. Чоп вул. Залізнична , 1 тел. 71-28-84)