Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету Чопської міської ради

Дата: 20.08.2021 09:39

У четвер, 26 серпня, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним:

1. Про виконання бюджету Чопської міської територіальної громади за січень – червень 2021 року.
2. Про роботу КНП Чопської міської ради «Чопська міська лікарня» за І півріччя 2021 року.
3. Про мережу закладів освіти, культури і спорту Чопської міської територіальної громади на 2021/2022 навчальний рік.
4. Про схвалення Програми оздоровлення та відпочинку дітей Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
5. Про Програму імунопрофілактики та захисту від інфекційних хвороб населення Чопської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.
6. Про схвалення Програми виконання рішень судів та інших виконавчих документів на 2021-2024 роки.
7. Про схвалення мирової угоди у справі № 907/534/19.
8. Про схвалення прогнозу бюджету Чопської міської територіальної громади на 2022 -2024 роки.
9. Про внесення змін до складу наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій Чопської міської територіальної громади.
10. Про зміну адреси об'єкту нерухомого майна.
11. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 16 червня 2016 року № 114 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».
13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 18 лютого 2021 року № 29 «Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості».
14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 18 лютого 2021 року № 30 «Про затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань та її склад».
15. Про приватизацію квартири за адресою: м. Чоп, вул. Миру 21, кв. 52.
16. Про приватизацію житлових приміщень (кімнат) у гуртожитку за адресою: м. Чоп, вул. Пушкіна 5, кім. 25, 34А.
17. Про надання службових житлових приміщень (квартир).
18. Про виключення жилого приміщення (квартири) з числа службових.
19. Про встановлення тарифу на послуги комунального підприємства Чопської міської ради «Чопський ринок».
20. Про встановлення опіки над майном дитини-сироти.
21. Про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої дитини.
22. Про надання дозволу на відчуження ½ житлового приміщення, де право користування мають діти.
23. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади..
24. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади..
25. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади..
26. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади..
27. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади..
28. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
29. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
30. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
31. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
32. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
33. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
34. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
35. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
36. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
37. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
38. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
39. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
40. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
41. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
42. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
43. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
44. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
45. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
46. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
47. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
48. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
49. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
50. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
51. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
52. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
53. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
54. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
55. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
56. Про надання допомоги на поховання.
57. Про надання допомоги на поховання.
58. Про надання допомоги на поховання.
59. Про надання допомоги на поховання.
60. Про надання допомоги на поховання.
61. Різне.