У Чопі відбувся святковий концерт, присвячений Дню Державного Прапора та 30-й річниці Незалежності України (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 23.08.2021 13:49

Фото без описуСьогодні, 23 серпня, у центральній частині Чопа відбувся святковий концерт “Моя Україно, єдина та вільна!”. Мешканців і гостей міста своїми пісенними виступами радували солісти КЗ “Центр культури та дозвілля Чопської МТГ” Анна Павлечко, Каміла Сабо, Вікторія Грішин, Віра Сентипал, вокальний  ансамбль “Асорті”, ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк” та вокальний ансамбль “Талісман”, методист КЗ “Центр культури та дозвілля Великоберезнянської територіальної громади”, солдат Держспецтрансслужби Євген Химич. Також із віршованими рядками виступила учасниця театральної студії “Крила” Анна Клюєва.

Разом із тим ведучі Анна Зубець і Ніка Букова привітали присутніх із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Разом із тим проводилися майстер-клас “Художня різьба по дереву”, розмальовування обличчя, конкурс малюнку на асфальті “З днем народження, Україно моя!”.

Долучилися до відзначення й школярі, які взяли участь у велопробігу.

Також цього дня у центральній частині міста працює виїзна торгівля та дитячі атракціони.