Відбулося засідання 7 сесії Чопської міської ради VIIІ скликання (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 31.08.2021 15:42

Сьогодні, 31 серпня, відбулося засідання 7 сесії Чопської міської ради восьмого скликання. На порядок денний було винесено 82 проєкти рішень сесії, серед яких 1 додаткове.

Засідання розпочалося з привітання депутатів, які у міжсесійний період відзначили дні народження.

Присутні заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету Чопської міської територіальної громади за січень-червень 2021 року, Договори про надання субвенцій з районного бюджету до бюджету Чопської міської територіальної громади у 2021 році та про надання субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах з обласного бюджету до бюджету Чопської міської територіальної громади у 2021 році. Під час засідання було внесено зміни до бюджету міської територіальної громади та ряду програм: охорони навколишнього природного середовища населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; «Питна вода населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»; благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; фінансової підтримки комунальних підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки; фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги, що розташовані на території Чопської міської територіальної громади на 2021 рік; відзначення в Чопській міській територіальній громаді державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2021-2023 роки; розвитку органів місцевого самоврядування на 2021-2025 роки; управління об’єктами комунальної власності Чопської міської територіальної громади на 2020-2022 роки; соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Також було затверджено Програму оздоровлення та відпочинку дітей Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, «Програму відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чопської міської  територіальної громади на приміському сполученні загального користування залізничним транспортом на 2022  рік», Програму надання інших пільг окремим категоріям громадян Чопської міської територіальної громади на 2022 рік, Програму фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, Програму медичного забезпечення мешканців Чопської міської територіальної громади у разі амбулаторного лікування на 2022-2024 роки, Програму імунопрофілактики та захисту від інфекційних хвороб населення Чопської міської територіальної громади на 2021-2024 роки, Програму виконання рішень судів та інших виконавчих документів на 2021-2024 роки, Порядок проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоров’я Чопської міської ради, мирову угоду, Положення про відділ архітектури та містобудування.

Крім того, внесено об’єкт оренди до Переліку другого типу, доповнено Перелік першого типу, надано дозвіл на проведення поточного ремонту орендованого майна, передано об’єкт нерухомого майна в оперативне управління, збільшено розмір статутного капіталу Комунального підприємства «Водоканал Чоп», доповнено Перелік адміністративних послуг Управління Центр надання адміністративних послуг, здійснено організацію первинного обліку показників діяльності Чопської міської територіальної громади, уповноважено виконавчий орган міської ради на виконання повноважень, визначено Замовника робіт із поточного дрібного ремонту автомобільної дороги. Разом із тим внесено зміни до рішень Есеньської сільської ради, Соловківської сільської ради, Тисаашванської сільської ради та Червонівської сільської ради, до штатних розписів закладів освіти Чопської МТГ, до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля Чопської міської територіальної громади», до структури, штату та чисельності апарату Чопської міської ради, до кількісного і персонального складу виконавчого комітету.

Під час засідання затверджено рішення "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чоп" мешканцям міста Борису Марухничу та Еммі Финєш, які протягом багатьох років очолювали загальноосвітні школи Чопа.Була розглянута заява про звільнення за власним бажанням, достроково припинено повноваження депутатів Золтана Кертеса та Михайла Бублика.

Наостанок було прийнято 40 рішень щодо земельних питань та надано дозвіл на розробку детального плану території.

У різному міський голова Валерій Самардак наголосив на необхідності вакцинації для створення колективного імунітету та запропонував депутатському корпусу долучатися до організації Дня міста 18 вересня, а старост Червонівського старостинського округу Володимир Філіп запросив на День села, який відбудеться у неділю, 5 вересня, а староста Тисашванського СО Галина Маломка — на День села Тисаашвань, котрий відбудеться 12 вересня.

Онлайн-трансляцію можна переглянути за посиланням.