Відбулося онлайн-навчання по програмному комплексу "Погосподарський облік для сільських, селищних та міських рад" (ФОТО)

Дата: 14.09.2021 14:33

Фото без описуНа засіданні 7 сесії восьмого скликання було прийнято рішення №32 "Про організацію первинного обліку показників діяльності Чопської міської територіальної громади" у діяльності Чопської міської ради запроваджений програмний комплекс "Погосподарський облік для сільських, селищних та міських рад". І сьогодні, 14 вересня, відбулося онлайн-навчання за участі старост Есенського старостинського округу Лівії Банго, Соловківського старостинського округу Олександра Біро, Соломонівського старостинського округу Золтана Кертеса, Тисаашванського старостинського округу Галини Маломки, Червонівського старостинського округу Володимира Філіпа, начальника відділу ДАБК Володимира Фронощука, начальника та спеціаліста відділу архітектури та містобудування Ірини Зазулич та Сергія Дробота, начальника та спеціаліста відділу державної реєстрації нерухомості, бізнесу та реєстрації місця проживання Ольги Маркович та Віталія Русина.

Програмний комплекс “Погосподарський облік для сільських, селищних рад” розроблений на основі “Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах” затвердженої Наказом Державного комітету статистики України від 08.12.2010 №491 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 5 січня 2011р. за №9/18747.

Основне призначення комплексу є :

• на основі інформації, занесеної із книг погосподарського обліку в базу даних, яка є їхнім комп’ютерним аналогом, надавати можливість отримання зведених звітів по ряду показників по сільській, селищній раді;
  • вести облік населення, житлового фонду, що належить громадянам на правах особистої власності, наявності у них худоби, сільськогосподарської техніки, земельних наділів, формувати реєстр виборців;
  • також формувати та видавати різного виду документи, довідки та різні аналітичні таблиці.