Привітання з Днем міста та Днем Чопської міської територіальної громади

Дата: 18.09.2021 03:03

Шановні чопівчани, шановні мешканці громади!

Цього дня наш рідний Чоп відзначає свій 740-й День народження, а новостворена Чопська міська територіальна громада першу річницю. У теплому родинному колі ми вкотре відзначаємо свято, яке збирає друзів і гостей як із України, так із-за її меж, адже наше місто та громада гостинно зустрічає кожного.

Чопська МТГ ввібрала в себе та переплела різні культурні традиції і звички, згуртувала людей різних національностей та віросповідання, своїм поєднанням роблячи нашу громаду неповторною.

Усі досягнення, котрими багатий Чоп, котрими багата наша громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів наших мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого Чопа, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу. І дякуємо всім, хто трудиться на благо нашої новоствореної громади, покращує її та удосконалює.

Шановні мешканці міста та громади! Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.

Спільними зусиллями ми зробимо наш Чоп та Чопську міську територіальну громаду найкращими!

Зі святом, рідне місто! Зі світям, громадо!