Детальний план території, обмежений вулицями Берег, Берегівська, Миру, Шевченка

Дата: 20.09.2021 16:16

1. Інформація про мету, склад та зміст проєкту документу державного планування

Проєкт детального плану території обмеженої вулицями Берег, Берегівська, Миру,  Шевченка  в  м.  Чоп Закарпатської області виконаний ФОП Несух Ю. М. (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія AA №003555).

Проєктом детального плану території розглядається територія, розміщена у східній частині міста та представляє собою житловий квартал індивідуальної малоповерхової (садибної) житлової забудови з примиканням до кварталів зі змішаною існуючою забудовою.

Проєкт детального плану території обмеженої вулицями Берег, Берегівська, Миру, Шевченка в м. Чоп Закарпатської області розробляється з метою уточнення положень генерального плану  міста Чоп, а також  для регулювання  містобудівної діяльності;  проведення  благоустрою та впорядкування території; визначення планувальної організації і функціонального призначення території,  просторової композиції  та  параметрів  забудови;   формування  принципів планувальної організації забудови;  визначення  всіх  планувальних  обмежень  використання  території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами

Даний  проєкт  детального  плану  території  розроблено  у  відповідності  з генеральним планом м. Чоп, затвердженого рішенням 13 сесії Чопської міської ради V скликання від 13.11.2007 року №1.

2. Основні техніко-економічні показники:

1.  Загальна площа території — 5,71 га.

2. Площа забудови — 0,91 га.

3. Площа твердого покриття — 2,23 га, в т.ч.:

- площа  дорожнього  (проїзного) покриття (асфальт, мощення, щебінь) — 0,52 га;

- площа  тротуарів  доріжок, майданчиків —  1,71 га;

4. Площа озеленення —  2 ,57 га.

3. Відомості про замовника проєкту документу державного планування — детального плану території

Замовник детального плану території — Чопська міська рада Закарпатської області.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проєктом документу державного планування — детального плану території (ДПТ)

Ознайомитись із з проєктом документу можливо на офіційному веб-сайті Чопської міської ради. Строк громадського обговорення проєкту ДПТ — 30 днів.

Графічні матеріали

Пояснювальна записка

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування громадськості у проекті детального плану території та стратегічній оцінці проекту документа державного планування

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

5. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту ДПТ триватиме до 07.12.2020р.

Подання та прийом пропозицій здійснюється впродовж місяця з дня оприлюднення повідомлення. Інформацію можна надсилати на електронну адресу Чопської міської ради —chop@fd.carpathia.gov.ua, або письмово на адресу Чопської міської ради —89502, м. Чоп, вул. Берег, 2.

Процедура проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації проводиться відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації».

Протокол громадських слухань

Витяг із протоколу