Спортивні заходи, присвячені Дню міста (ФОТО)

Дата: 21.09.2021 10:37

Любителі футболу, боксу, художньої гімнастики спортивними заходами відзначили День міста Чоп. На спортивному майданчику за сприянням Закарпатської асоціації футболу пройшла відкрита першість з міні-футболу, в якій взяли участь 6 команд Чопської територіальної громади: ФК «Локомотив» (ветерани), ФК «Т-0300», ФК «Соломоново», ФК «Соловка», ФК «18 Батальйон», ФК «Червоне».

Урочисте відкриття відбулося за участю члена виконкому Асоціації футболу Закарпаття Степана Селменського, Чопського міського голови Валерія Самардака, представника управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, директора та тренерів Чопської ДЮСШ.

Футбольні баталії тривали майже чотири години. Перемогу здобув ФК «Соловка». Срібна нагорода дісталася  команді ФК «Соломоново», бронзова –  ФК «Локомотив» (ветерани).

Після завершення турніру переможці та призери отримали кубки, медалі та призи, які були вручені членом виконкому Асоціації футболу Закарпаття Степаном Селменським.

Рідне місто з Днем народження привітали юні спортсменки з художньої гімнастики Тетяна Ліснічук, Анна Меліка, Наталія Котлярова, які показали оригінальні показові виступи. Крім того, Тетяні Ліснічук та її тренеру Каміллі Стецькі було вручено подяки та матеріальні заохочення за високі досягнення в змаганнях обласного та Всеукраїнського рівнів.

Не менш захоплюючими були виступи юних боксерів нашого міста. Усі вони є чемпіонами Закарпатської області. Коментував їхні виступи тренер Володимир Іваницький.