Есень відсвяткувала День села (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 27.09.2021 09:48

Фото без описуОстанній населений пункт нашої громади відзначив своє свято. Учора, 26 вересня, Есень відсвяткувала День села. Захід розпочався з поїздки до географічного центру Європи. Упродовж дня відбулися презентація етнографічної виставки в Есенському сільському будинку культури-філії КЗ “Центр культури та дозвілля Чопської МТГ”, покладання квітів до пам’ятників I-II Cвітових воєн.

Для дорослих та маленьких мешканців і гостей працювали дитячі атракціони, виїзна торгівля.

На офіційне відкриття Дня села завітала секретар міської ради Галина Цар, котра привітала присутніх зі святом. Долучилися до вітань староста Есенського старостинського округу Лівія Банго та колеги з Соловківського СО Олександр Біро, Соломонівського СО Золтан Кертес, Тисаашванського СО Галина Маломка, Червонівського СО Володимир Філіп, представники депутатського корпусу.

Цього дня мешканців і гостей Есені радували своїми виступами артисти комунального закладу “Центр культури та дозвілля Чопської міської територіальної громади” та СБК-філій: вокальний ансамбль “Мелодія”, народний вокальний ансамбль “Стражанка”, вокалістка Ірина Дагулич Соломонівського СБК-філії, народний хореографічний колектив “Ритми” Есенського СБК-філії, фольклорний колектив Соловківського СБК-філії, колективи Тисаашванського СБК-філії, народний колектив східного танцю “Наргіс”.

Закінчилося святкування виступом гурту «Три + один» та святковим феєрверком.

Нагадаємо, що 15 серпня День села відзначила Соловка, 22 серпня — Соломоново,  5 вересня — Червоне, 12 вересня — Тисаашвань18 вересня Чоп відсвяткував 740-ву річницю.