Артисти КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ" взяли участь у фестивалі "Коли собі заспіваю" (ФОТО)
Дата: 27.09.2021 10:11
Кількість переглядів: 619
Учора, 26 вересня, у селі Худльово Середнянської територіальної громади відбувся відкритий регіональний фестиваль закарпатської народної пісні "Коли собі заспіваю". Своїми яскравими виступами порадували гостей фестивалю й артисти комунального закладу "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ": ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”, народний ансамбль сучасного танцю “Арабеск”, солісти КЗ Анна Павлечко та Віра Сентипал, комедійним дует “Кумочки”. За популяризацію нематеріальної культурної спадщини, пісенної традиції закарпатської народної пісні, збереження мистецтва народного співу колективи й солісти були нагороджені подяками.