Вихованці Чопської ДЮСШ здобули призові місця на відкритому всеукраїнському турнірі з боксу (ФОТО)

Дата: 27.09.2021 11:02

Упродовж 24-26 вересня у Виноградові відбувся відкритий всеукраїнський турнір із боксу, присвячений річниці відкриття БК "Нокаут". У ньому взяли участь близько 214 спортсменів із Києва, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Львову, Фастова, Виноградова, Берегова, Тячева, Іршави, Хуста, Ужгорода, Мукачева та Чопа.

Наше місто представили вихованці Чопської дитячо-юнацької спортивної школи, які продемонстрували чудові результати та здобули призові місця: ІІІ місце — Іван Кемінь, Алан Решетін, Арсен Фелдій, ІІ місце — Ростислав Дочинець, Максим Міщишин, Іван Соколовський, І місце — Андрій Ковач, Андрій Купавцев, Максим Суходольський, Михайло Федючка.

Вітаємо юних спортсменів і тренера Володимира Іваницького, які незмінно радують нас своїми успіхами, та бажаємо нових перемог!