КЗ "Публічна бібліотека Чопської МТГ" і "Центр культури і дозвілля Чопської МТГ" провели захід "Ми самі пишемо казки" (ФОТО)

Дата: 05.10.2021 11:06

Знайомство з книжками для кожної людини починається з казки. Саме вона відкриває для нас навколишній світ і перетворює навіть дорослу людину на чарівника. 30 вересня КЗ «Публічна бібліотека Чопської МТГ» з філіями разом із КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» з СБК-філіями організували спільну зустріч під назвою «Ми самі пишемо казки» для діток нашої МТГ. Захід пройшов в добрій, дружній та чарівній атмосфері. Вийшло дуже весело, цікаво, фантастично та креативно.

Діти змогли відчути себе в ролі авторів та героїв різних казок. Усі учасники команд були нагороджені подяками. Також після заходу був організований солодкий стіл для всіх учасників і гостей, яких у цей день завітало чимало.