Затверджена Програма надання інших пільг окремим категоріям громадян Чопської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 13.10.2021 08:30

Відповідно до рішення 7 сесії восьмого скликання від 31 серпня 2021 року №16 затверджена Програма надання інших пільг окремим категоріям громадян  Чопської міської територіальної громади на 2022 рік.

Основною метою програми є соціальний захист окремих пільгових категорій громадян шляхом відшкодування витрат за оплату послуг зв’язку (щомісячна абонплата), безоплатного проїзду один раз на рік, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 та 2 осіб  відповідно до чинного законодавства.

На сьогодні в Чопської міської територіальної громаді іншими пільгами користуються:

• 17 осіб, користуються послугами зв’язку;
  • 18 осіб, які мають право безоплатного проїзду один раз на рік, але користуються 1-2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» , віднесені до категорії 1 та 2 осіб.

На вказані цілі у 2022 році з бюджету територіальної громади прогнозується направити - 16 100 гривень.