Оголошення про відключення вуличного освітлення у нічний час

Дата: 06.10.2021 11:54

Шановні мешканці громади!

У зв’язку зі значним поступовим підвищенням вартості цін на електроенергію для юридичних осіб (2.61 грн за 1 кВт у вересні, 3,41 грн за 1 кВт в жовтні, окремо враховуються додаткові витрати за розподіл електричної енергії вартістю 1,55 грн за 1 кВт), що призвело до збільшення витрат коштів бюджету Чопської міської територіальної громади, вирішено здійснювати відключення вуличного освітлення у нічний час, а саме з 02.00 год по 04.00 год.

Це рішення прийнято на підставі того, що запланованих коштів в бюджеті Чопської міської територіальної громади на ці витрати на 2021 рік не вистачить. До того ж, у листі постачальника ТОВ “Енергогазрезерв” від 01.10.2021 року № 617 зазначено про необхідність повторного внесення змін в умови договору (у зв’язку з підвищенням вартості цін на електроенергію), який був заключений між цим підприємством та Чопською міською радою. (Вартість електроенергії станом на січень 2021 року складала 2,12 грн за 1 кВт).

Відключення електричної енергії саме у нічний час мотивовано тим, що громадський, приміський транспорт не здійснює свою діяльність, об’єкти торгівлі, соціальної сфери та громадського обслуговування не працюють.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!