На території Чопської МТГ відібрано 2 взірця питної води для проведення санітарно-хімічного дослідження

Дата: 11.10.2021 09:29

Чопська міська рада інформує, що 22.09.2021 року Ужгородським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області було відібрано 2 взірця питної води для проведення санітарно-хімічного дослідження на таких об'єктах: ЗДО "Казка" м. Чоп та водозабір на підземних свердловинах Чопського водоканалу с. Соломоново.

Згідно проведених досліджень, відібрані взірці води відповідають вимогам Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до питаної води, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10).

На жаль, на інших об'єктах Чопської МТГ Ужгородським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області  взірці води для проведення санітарно-хімічного дослідження не відбиралися.

В подальшому відбір проб води по території Чопської МТГ, щодо придатності до споживання буде проводитися власними силами.