У Чопському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 ім. І.Сечені відбувся позакласний захід «День захисника і захисниць України – мужності й геройства свято!»

Дата: 13.10.2021 15:01

Святкову програму для всіх присутніх підготували вчитель української мови і літератури Капко Людмила Михайлівна з учнями 9-Б класу, вчителі української мови Вейконь Вікторія Юріївна та Комоні Світлана Войтехівна з учнями 3-Б класу, Лемішко Інна Василівна з учнями 4-А класу,  керівник вокального гуртка, викладач Чопської музичної школи Мельник Енике Федорівна з угорським вокальним ансамблем «Гармонія» та солісткою вокального класу Чопської музичної школи Юлією Гаджею, керівник хореографічного гуртка Андрейчик Богларка з учасниками хореографічного ансамблю «Яцинт».

На святі декламували вірші, звучали українські пісні «Зозуленька», «Люблю Україну», виконані танцювальні композиції «Чарльстон», «Вальс», «Український танок».

Наймолодші учасники привітали наших захисників і подарували їм на знак подяки голубів, зроблених власними руками.

Більше інформації та фото за посиланням http://chop2.school.org.ua/news/13-04-02-13-10-2021/