Інформація про роботу відділу державного архітектурно-будівельного контролю за 9 місяців 2021 року

Дата: 25.10.2021 16:59

Фото без описуУ рамках повноважень відділом державного архітектурно-будівельного контролю за 9 місяців 2021 року проведена наступна робота:

Подано на реєстрацію в Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, а саме:

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт - 8:

Капітальний ремонт дощової каналізації по вул. Загородній в м.Чоп.

Капітальний ремонт каналізаційної мережі по вул.Нова в м.Чоп (від вул. Майстерської до вул. Шкільної).

Капітальний ремонт частини тротуару по вул.Квітовій парна сторона (від вул. Берег до вул. Майстерської) в м.Чоп).

Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів і пішіходних зон по вул. Йосипа Бокшая, 1 в м. Чоп (Коригування).

Амбулаторія загальної практики медицини в с. Есень, Ужгородського району - будівництво

Капітальний ремонт з улаштуванням твердого покриття вулиці Петефі в с. Тисаашвань.

Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів і пішохідних зон по вул. Йосипа Бокшая, 3,5 в м. Чоп (Коригування).

Реконструкція ДНЗ «Казка» в м. Чоп 2 черга (коригування).

Дозвіл на виконання будівельних робіт – 2:

Капітальний ремонт фасаду та приміщень будівлі Чопського ЗЗСО І-ІІІст.No1 м.Чоп, вул.Шкільна, 12. Коригування.

Будівництво ділянок мережі водопостачання в м.Чоп, Закарпатської області, ІІ черга. Коригування.

Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта - 1

Будівництво ділянок мережі водопостачання в м.Чоп.

Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів – 1:

«Будівництво водозабору на підземних свердловинах по вул. Миру, 8Д в місті Чоп».

У рамках підготовки до проведення поточного ремонту дорожнього покриття вулиць, доріг та тротуарів населених пунктів Чопської міської територіальної громади спільно  з підрядником робіт та старостами старостинських округів проведено обстеження вулиць та дорожньої інфраструктури населених пунктів Чопської міської територіальної громади. Складено відповідні дефектні акти.

Відділ бере участь в підготовці та проведенні засідань робочих груп з розробки Стратегічного плану розвитку Чопської міської територіальної громади.

Унаслідок призупинення у 2020 році дії постанови КМУ «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю», на даний час діє тимчасова заборона на здійснення архітектурно-будівельного контролю. Наразі законопроєкт №5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» знаходиться на розгляді у Верховній Раді. Проєкт закону передбачає лібералізацію процесу дозволів та оформлення будівництва, а також повну диджиталізацію взаємодії забудовника з дозвільними процесами. Також будуть розширені повноваження органів місцевого самоврядування у питанні контролю над процесом будівництва.

Відділ продовжує введення та адміністрування Адресного Реєстру Чопської міської територіальної громади. Також адмініструє запроваджений в Чопській міській раді програмний комплекс “Погосподарський облік для сільських, селищних та міських рад”. Організовано та проведено онлайн-навчання за участі старост громади, відділів архітектури та містобудування, земельних відносин та Управління ЦНАП. Наразі проводиться встановлення програмного комплексу на робочі місця старост та їх навчання.

Протягом звітного періоду проводився прийом громадян, розгляд письмових звернень, підготовка проєктів рішень до засідань міської ради та виконавчого комітету, систематично опрацьовуються закони України та підзаконні нормативно-правові акти у сфері архітектурно-будівельного контролю, державні будівельні норми.