Оголошення про скликання засідання 10 сесії VIIІ скликання

Дата: 29.10.2021 14:05

У середу, 10 листопада, у залі засідань Чопської міської ради о 10.00 год. відбудеться засідання 10 сесії Чопської міської ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

1. Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства Чопської міської ради «Чопський ринок».
2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
4. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020р.  № 29 «Про бюджет Чопської міської територіальної громади  на 2021 рік»  (зі змінами від 08.04.2021р.,12.05.2021р., 23.06.2021р., 31.08.2021р., 27.10.2021р.).
5. Про надання пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік.
6. Про затвердження Договору про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету на надання соціальних послуг громадянам Чопської міської територіальної громади на 2022 рік.
7. Про внесення змін до Регламенту Чопської міської ради VIIІ скликання.
8. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок та надання їх в оренду.
9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
10. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу.
11. Про передачу безоплатно у приватну власність земельних ділянок на території Чопської міської територіальної громади.
12. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
13. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
14. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
15. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості.
16. Різне.