Відбулися засідання постійних депутатських комісій (ФОТО)

Дата: 08.11.2021 16:46

Сьогодні, 8 листопада, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку; законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики.

На засіданні  комісії з питань бюджету та економічного розвитку розглянуто 6 питань порядку денного та рекомендовано до розгляду на сесії. Члени комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики обговорили внесення змін до Регламенту Чопської міської ради VIIІ скликання та до рішення "Про утворення старостинських округів Чопської міської територіальної громади". Разом із тим депутати ознайомилися з усіма іншими питаннями порядку денного, які будуть розглядатися на засіданні 10 сесії, котра відбудеться 10 листопада.