Відбулося засідання 10 сесії Чопської міської ради VIIІ скликання (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 10.11.2021 12:16

Сьогодні, 10 листопада, відбулося засідання 10 сесії Чопської міської ради восьмого скликання. На порядок денний було винесено 16 проєктів рішення сесії, серед яких 1 додаткове.

Засідання розпочалося з привітання депутата, який у міжсесійний період відзначив день народження.

Присутні затвердили звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства Чопської міської ради «Чопський ринок» та Договір про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету на надання соціальних послуг громадянам Чопської міської територіальної громади на 2022 рік, надали пільги зі сплати земельного податку на 2022 рік 6 ДПРЧ Управління ДСНС України у Закарпатській області. Разом із тим внесено зміни до Регламенту Чопської міської ради VIIІ скликання, до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та до бюджету міської територіальної громади, до рішення «Про утворення старостинських округів Чопської міської територіальної громади», зокрема, утворити Соловківський старостинський округ з центром в селі Соловка, до якого входять території сіл Соловка та Петрівка Ужгородського району Закарпатської області.

Наостанок було прийнято 8 рішень щодо земельних питань та надано дозвіл на розробку детальних планів територій.

Онлайн-трансляцію можна переглянути за посиланням.