Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету Чопської міської ради

Дата: 12.11.2021 09:46

У четвер, 18 листопада, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним:

1. Про підсумки виконання бюджету Чопської міської територіальної громади за січень – вересень 2021 року.
2. Про виконання заходів Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки за 9 місяців 2021 року.
3. Про затвердження Акту осіннього комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі Чопської міської територіальної громади.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 16 червня 2016 року № 114 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».
5. Про зміну договору найму житлового приміщення.
6. Про виключення жилих приміщень (квартир) з числа службових.
7. Про приватизацію квартири за адресою: м. Чоп, просп. Залізничників 2, кв. 125.
8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 18.02.2021р. № 76.
9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 25 липня 2019 року № 209.
10. Про внесення змін до додатку №1 рішення виконавчого комітету Чопської міської ради Ужгородського району від 22 квітня 2021р. № 118.
11. Про внесення змін до додатку № 1рішення виконавчого комітету Чопської міської ради Ужгородського району від 18 березня 2021р. № 80.
12. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
13. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
14. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
15. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
16. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
17. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
19. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
20. Про надання допомоги на поховання.
21. Про надання допомоги на поховання.
22. Про надання допомоги на поховання.
23. Про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої дитини.
24. Різне.