Службою у справах дітей проведено заходи у рамках "Тижня правових знань" та "Тижня безпеки дорожнього руху" (ФОТО)

Дата: 16.11.2021 17:26

Сьогодні, 16 листопада, у рамках проведення "Тижня правових знань" та "Тижня безпеки дорожнього руху" у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  № 2 імені  Ішвтана Сечені адміністрацією ЗЗСО організовано зустріч учнів 5, 11 класів із начальником Служби у справах дітей Чопської міської ради Олександрою Дзюбою та старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Ужгородського районного управління поліції старшим лейтенантом поліції Мар'яною Ляшенко

"Тиждень правових знань" організований із метою  проведення профілактичної роботи щодо недопущення правопорушень серед неповнолітніх. Зустріч пройшла у формі лекції з елементами бесіди та дискусії з використанням технічних засобів. Учні виявилися добре обізнаними з питань правової та кримінальної  відповідальності неповнолітніх. Знайшлися питання для обговорення та дискусії, серед яких найчастіше звучала тема видів покарань, що призначаються неповнолітнім.

Разом із тим із 15 по 19 листопада 2021 року в ЗЗСО проходить "Тиждень безпеки дорожнього руху", метою якого є залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, поліпшення роботи із запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.