Керівництво міської ради взяло участь у відкриті каплиці Чопського прикордонного загону

Дата: 18.11.2021 10:44

Учора, 17 листопада, відбулося відкриття та освячення каплиці на честь Святого Спиридона Тримифунтського, розташованої на території Чопського прикордонного загону. Долучилися до заходів і заступник міського голови Ігор Гіжан, секретар міської ради Галина Цар та керуючий справами виконавчого комітету Вікторія Сергієнко.

Як повідомляє пресслужба загону, будівництво розпочалося у 2018 році за ініціативи військового капелана протоієрея Сергія Ємеця за сприяння меценатів та благодійних фондів.

Відкриття храму відбулося в урочистій обстановці. Захід розпочали з підняття Державного Прапора України та вшанування пам’яті підполковника Вадима Березенського, який загинув під час виконання службових обов’язків.

До урочистостей долучилися представники військових формувань та правоохоронних структур, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, військові капелани, благодійники та меценати.

Чин освячення каплиці очолив Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан. Слова подяки висловив начальник Чопського прикордонного загону Руслан Цапюк.

Наприкінці урочистостей владика Іоан та єпископ Варсонофій нагородили прикордонників і благодійників відзнаками за заслуги перед Православною церквою України.