Підведено підсумки ІІ етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

Дата: 24.11.2021 10:36

Уже не один рік поспіль у закладах загальної середньої освіти проводиться обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Участь у конкурсі взяли й учні закладів загальної середньої освіти Чопської міської територіальної громади. Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Вірш», «Лист», «Малюнок» та «Фоторобота». Перше місце серед учасників ІІ етапу конкурсу у номінації «Вірш» посіла Юлія Іванівна Лешко, учениця 10-Б класу Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступеніів №1, у номінації  «Лист» -  Анна Іванівна Струць, учениця 7-Б класу Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, у номінації «Малюнок»  -  Ірина Ігорівна Горбей, учениця 5-Б класу Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, у номінації «Фоторобота» - Софія Русланівна Шулевка, учениця 10-Б класу Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1. Роботи учнів-переможців були відправленні на участь у ІІІ етапі в департамент освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.