У Чопському ЗЗСО №1 продовжуються ремонтні роботи (ФОТО)

Дата: 02.12.2021 17:15

Наприкінці літа Чопською міською радою було розпочато ремонтні роботи у двох масштабних об’єктах освіти: капітальний ремонт приміщень, даху та фасаду будівлі початкової школи та капітальний ремонт фасаду та приміщень будівлі основного корпусу Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1.

Метою проєктів є створення належних умов для організації та проведення якісного освітнього процесу.

Сьогодні під керівництвом міського голови Валерія Самардака та комісією у складі заступника міського голови, секретаря міської ради, начальника управління освіти, культури, молоді і спорту та її заступника, начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю, директора Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, у присутності підрядника здійснено перевірку виконання робіт.

У процесі обстеження об’єктів встановлено, що підрядник вчасно та належним чином виконує усі зобов’язання, передбачені договором та проєктно-кошторисною документацією. Роботи продовжуються.