До нової мережі підключено будинки № 6, 7, 7А по провулку Прикордонному

Дата: 03.12.2021 10:38

Учора, 2 грудня, відбулося підключення до другої черги нової мережі водопостачання на постійній основі будинків №6, 7, 7А по провулку Прикордонному. Нагадаємо, що протягом січня-грудня відбулося підключення до першої черги дошкільного навчального закладу “Казка”, Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені, будинків №1 і №3 на вулиці Спортивній№2№ 2 А, №2 Б, В, Г, №3, №4 на проспекті Залізничників№1№3№5, №7 на вулиці Йосипа Бокшая, №18 на вулиці Берег№15№17№ 19 і №21 на вулиці Миру, будинки по вулиці Молодіжній (від вулиці Йосипа Бокшая до Майстерської).

Шановні мешканці міста, зазначимо, що до прийняття нового тарифу на водопостачання, вартість 1 м. куб. води складатиме 27,72 грн. Разом із тим просимо жителів будинків, які підключені до нової мережі водопостачання, звертатися до КП “Водоканал Чоп” для укладання договорів.

Нагадаємо, що у жовтні стартували роботи з будівництву ІІ черги мережі водопостачання в м. Чоп, яка охоплюватиме вулиці від Йосипа Бокшая до вулиць Приозерна і Темето.