У міській раді відзначили волонтерів (ФОТО)

Дата: 03.12.2021 10:42

Фото без описуСьогодні, 3 грудня, у міській раді до Дня волонтера нагородили найактивніших представників громади.

За високий патріотизм, активну громадську позицію, систематичну допомогу захисникам Батьківщини та  за активну участь у благодійній допомозі воїнам АТО, ООС на сході України та людям, які опинились у скрутному становищі, грамотами були нагороджені волонтерка, керівник ГО «Рада ветеранів України Чопської міської територіальної громади» Катерина Вересюк,  волонтерка, начальник відділу з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи, ТЕБ і НС Лариса Фомічова, волонтерка Марія Іваньо, волонтер, приватний підприємець Віктор Бабинець, настоятель парафії Преображення Господнього м. Чоп отець Аттіла Сабо, настоятель парафії Православної Церкви України святого великомученика Димитрія Солунського  отець Віктор Демченко, пастор Релігійної Громади Християнської Євангельської Церкви «Місто Життя» Олександр Федулов.

Міський голова Валерій Самардак подякував волонтерам за безкорисливу допомогу, за титанічну працю, яку вони роблять на благо інших.